Тріп-репорт на Лсд-25 "VERTIGO" від ACID LORD

SiriusWhite

Пользователь
Регистрация
5 Апр 2024
Сообщения
7
Реакции
7
Тестер: Ч/30 років /61 кг/ 174 см
Толлер/крос-толлер: псилоцибінові гриби два тижні тому
Речовина: Лсд-25
Дозування: 220 мікрограм (марка Vertigo)
Тріп-ситтер: дружина


Посилання на гілку магазину:
https://rcclub.com/forums/Acid-Lord/


Передісторія: Замовляв 1 г фумарату ДМТ. Під час спілкування з оператором домовилися, що додатково отримаю марку лсд 220 мкг на пробу. Забирав відправлення, приємним здивуванням стало те, що коли хотів оплатити, виявилося - доставка оплачена. А далі, коли відкривав надійний та корисний у моєму житті стелс, ще приємнішим здивуванням було знайти замість однієї аж дві марки. Отже, стелс на високому та якісному рівні, як і завжди в цьому магазині.

Фото замовлення та проби:
2df27e74-a4f3-41ba-a1aa-796d67f11cb4.jpg


З тріпом та тріп-репортом трохи затягнув. Так як маю невеличку власну справу, а також сім’я потребує уваги, а ця речовина потребує часу. Який випадає тільки ввечері та вночі. А ще по ідеї залишався толлер від 3 грамів псилоцибінових грибів. Отже випав більш-менш сприятливий момент.

Таймінг

00:00

Закинув марку під язик. Смаку марка не мала.
6ba91a38-2abe-45b7-b81c-9162fe15e91c.jpg


00:30
Починаються перші ефекти. Кольори більш насичені. Стає трохи неспокійно та трохи холодно. Лягаю під плед.

01:00
Відчуваю радість і ейфорію. Такої ейфорії раніше в житті не відчував. Вона просто розпирає. Кімната починає змінюватись. Стіни дихають. Кольори переливаються. Відстань до обʼєктів не стабільна. Думки швидко змінюються. Важко концентруватись на чомусь одному. І тут відбувається розпад его (до речі раніше під дією лсд ніколи не було розпаду его). Я став одночасно усіма людьми, і міг вселятися в кожну людину і відчувати те що відчуває вона. Потім я став усім що є на планеті Земля.
77b49317-8f67-4c1b-8c25-ca6c4637424f.jpg


01:30
Дивлюсь на дружину. її обличчя постійно змінюється. Бачу образи інших людей жіночої статі, коли дивлюсь на кохану. Далі відчуваю смак своєї слюни. І це мені подобається.

01:40
Сиджу на ліжку. Дружина дає чіпси. Починаю їсти. Цей перчений смак паприки та хрусткої картоплі просто «забирає». Це спалах смаку. Радості немає меж. Я сиджу з грецькими богами на олімпі. В білому хітоні.
3f188551-1728-4b98-84af-f8a33d5cda90.jpg


Мене переносе в квітучі персикові сади Греції. Я відчуваю приємний прохолодний запах квітучої весни. На мене летить цвіт персикових дерев і огортає мене повністю. Легкість неймовірна.
12386.jpg


Почуття що від ейфорії розірве, вона всеохоплююча. Я в шоці, ніколи не відчував такої потужності від ЛСД (навіть при дозуванні 480 мкг).

02:00
Вся кімната пливе та дихає. Багато очей по всій кімнаті. Дружина включає заздалегідь підготовлену синю гірлянду. Радуюся як дитина. Дружина показує анімаційні наліпки в телеграмі. Я просто проживаю ті емоції, які транслює персонаж. Мені по дитячому весело та смішно, і сумно мало не до сліз, коли персонажі з наліпок плачуть.

03:00
Беру свої AirPods Pro 2 й вирішую поринути в музику. Хто слухав музику під дією ЛСД знає, як божественно вона звучить. Слухаю музику без слів. Цифея. В моїй голові грає оркестр. Треки йдуть один за другим, а я насолоджуюся кожним звуком і бачу пейзажі стародавньої Греції, спартанців, які йшли строєм.
c-documents-and-settings-user-rabochij-stol-sparta.jpeg


Все осяяне сонцем.
myths3_60abb1df2b275.jpg


Під час прослуховування чергового треку я відправляюся в плавання на середньовічному кораблі пливу через бурю, спостерігаю неймовірно красивий захід сонця.
120h84_Burya_na_more_morsk.peyz.jpg


04:30
Тут эфекти починають спадати. Вирішуємо трохи прогулятися на вулиці. Одягаємось. На вулиці темно. Простір здається дуже великий, неосяжний. Глянув на зоряне небо - картина заворожує, зірки притягують. Атмосфера змушує задуматися над питанням природи буття. А тут ще й абрикоси, вишні та черешні цвітуть. Легкий вітерець змушує летіти білі пелюстки на землю і відчувається такий приємний, прохолодний запах цвіту змішаний із свіжістю вітру.
05.11.2016_09_4690_large.jpg


Ви тільки уявіть що я відчував. Це просто неймовірно крутезний вайб(квітень точно мій улюблений місяць). В той же час я почуваюся умиротвореним і радісним. З цікавістю реагую на кожен звук. Простір наповнений звуками нічної природи (Ми проживаємо на окраїні міста). Все здається новим та незвичним. Чую сову та інших птахів - звуки обʼємні. Наче хтось свистить. Кажу дружині «Ти чуєш?» там хтось є. Пішли подивимось. Дружина каже «Та то птах мабуть». Ми ходимо. Я розглядаю кожен кущик, і все інше. Різко реагую на кожен звук. Дружина каже «Пішли до дому, бо ти мене висаджуєш такими реакціями, ти як малюк». «Добре» кажу.

05:20
Повертаємось до дому. Тут моя кохана починає показувати мою поведінку на вулиці. Ого. Я в шоці. Яка вона артистична. Неймовірно талановита. Краса та харизма від неї йде потужними хвилями. Її рухи та міміка ідеально чіткі і пропрацьовані. Я просто ловлю екстаз від неї…

06:30
Готуємося з дружиною до сну і обговорюємо мій досвід. Приходе ще більше усвідомлення, що сім’я, близькі люди - це найвища цінність.

07:00
Вляглися спати. Дружина заснула відразу. А я лежу із заплющеними очима і спостерігаю чудові пейзажі осяяні сонцем. А потім мандали. Дрімаю. Кручуся. Але відчуваю себе приємно.

08:00
Тут я заснув. (Але час приблизний, +- 20 хвилин)

11:00
Відкрив очі. Це був ранок. Эфекти ще спостерігаються, у вигляді посиленого сприйняття світла та звуків. Присутнє почуття переродження.

Висновок:
Це був мій 7-й досвід з ЛСД. І він став для мене найкращим з цих 7-ми. Звичайно, просто читаючи, важко відчути всю палітру відчуттів, але я хотів би, щоб кожен пережив такий досвід. Раніше надавав перевагу грибам. Але тепер я відчув всю потужність «кислоти». І тепер вона піднялася в моєму особистому рейтингу. Для себе роблю висновок: якщо брати ЛСД, то саме в цьому магазині.

Оцінки:

Оператор/сервіс 10/10
Приємний, чемний, швидко відповідає. У мене склалося гарне спілкування і з помічником (Acid Support)
Стелс 10/10
На висоті, як завжди
Вакуум 10/10
Чудова герметизація
Речовина 10/10
Як на мене, найпотужніші 220 мкг, що я пробував. Якість на дуже високому рівні.


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Трип гуд , приятно читать что понравилось!
 
Вкусно всё расписал... аж самому захотелось.
 
4lexsandro благодарю)
Сообщения автоматически объединены,

Sky_Whale спасибо от души, бро
 
Назад
Сверху